Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka prywatności       AKCEPTUJĘ

Przetworniki ciśnienia

Przetwornik ciśnienia służy do określania podstawowych parametrów cieczy, w tym natężenia przepływu czy określania, jak wysoki jest stopień napełnienia badanego zbiornika. W sprzedaży mamy urządzenia o standardowym i podwyższonym sygnale wyjściowym. Przetwornik ciśnienia 4-20mA to sposób na dokładne przeprowadzenie badań z minimalnym zakresem błędu. Do wyboru jest również przetwornik ciśnienia 0-10V z membraną czołową typu flush oraz inne, ekonomiczne rozwiązania. Oferowane przez nas produkty to niezwykle trwałe i odporne na niskie temperatury urządzenia, które sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu.

Podane ceny są cenami netto

Szerokie zastosowanie przetworników ciśnienia

Stała kontrola zbiorników cieczy pozwala zapewnić bezpieczeństwo w zakładach przemysłowych i poprawić jakość wytwarzanych produktów. Przetwornik ciśnienia o sygnale wyjściowym prądowym 4-20mA i napędowym 0-10V może posłużyć między innymi do pomiaru kondensatów wody, dwutlenku węgla, glikolu i amoniaku. Inne przetworniki wykorzystywane są również do mierzenia ciśnienia oleju hydraulicznego, gazów chemicznych, chemikaliów i sprężonego powietrza. Korzysta z nich branża farmaceutyczna, spożywcza i motoryzacyjna, wykorzystując urządzenie na przykład przy budowie maszyn.