Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka prywatności       AKCEPTUJĘ

Sondy hydrostatyczne

Sondy hydrostatyczne to urządzenia stworzone z myślą o przedsiębiorstwach i instytucjach zajmujących się badaniem poziomu wody. W naszej ofercie znajduje się zarówno sonda hydrostatyczna do ścieków, jak i pomiaru cieczy lepkich lub czystych. Czujnik poziomu wody dostępny jest również w wariancie o podwyższonej dokładności, który jeszcze precyzyjniej wskaże poszczególne parametry. Hydrostatyczna sonda głębokości wody może być stosowana na zbiornikach otwartych i zamkniętych, bez względu na to, czy lustro wody jest równe, czy niespokojne. Sonda hydrostatyczna dostarczy informacje o głębokości zbiornika w oparciu o ciśnienie oddziałujące na zanurzony wskaźnik poziomu cieczy. Do zakupu z pewnością przekona Państwa lista zalet, jakie posiada proponowana przez nas sonda hydrostatyczna. Cena oferowanych produktów jest niewielka, a zakres błędu urządzenia wyjątkowo niski. Co więcej, sonda głębokości jest niezwykle trwała i odporna na chłodne temperatury. Posiada także specjalny, wbudowany układ zabezpieczający, który dodatkowo chroni wskaźnik. Sonda hydrostatyczna poziomu cieczy to niezawodne, stworzone do pracy w trudnych warunkach urządzenie dostępne od ręki.

Podane ceny są cenami netto

Czujnik poziomu wody i wskaźnik poziomu cieczy w sondzie hydrostatycznej

Sonda hydrostatyczna dostarczy informacje o głębokości zbiornika w oparciu o ciśnienie oddziałujące na zanurzony wskaźnik poziomu cieczy. Do zakupu z pewnością przekona Państwa lista zalet, jakie posiada proponowana przez nas sonda hydrostatyczna. Cena oferowanych produktów jest niewielka, a zakres błędu urządzenia wyjątkowo niski. Co więcej, sonda głębokości jest niezwykle trwała i odporna na chłodne temperatury. Posiada także specjalny, wbudowany układ zabezpieczający, który dodatkowo chroni wskaźnik. Sonda hydrostatyczna poziomu cieczy to niezawodne, stworzone do pracy w trudnych warunkach urządzenie dostępne od ręki.